menuordersearch
websiteir.com

اخبار مربوط به ایران وب سایت - دو

تیک گوگل ادسنس گوگل ادسنس گوگل ادسنس چیست؟
گوگل ادسنس یا به انگلیسی Google AdSense، یکی از سرویس‌‌‌‌‌های رایگان تبلیغاتی گوگل است که به ناشران تبلیغ در Display Network اجازه می‌‌دهد تا تبلیغ‌‌‌‌‌های متنی، تصویری، ویدئویی یا هر نوع تبلیغ چند رسانه‌ ای که با محتوا و مخاطبان سایت شان ارتباط دارد را بر روی وب ‌سایت خود قرار دهند و از طریق نمایش این تبلیغات کسب درآمد کنند. اگر به وب ‌سایت‌‌‌‌‌های معروف انگلیسی زبان مراجعه کرده باشید، متوجه تبلیغات بنری یا ویدئویی در گوشه و کنار آن‌ها شده‌ اید. خب، این تبلیغات در حقیقت، همان تبلیغات گوگل ادسنس هستند.
تبلیغات موجود در ادسنس، توسط گوگل دسته‌ بندی و مدیریت می‌‌شوند. کسب درآمد از گوگل ادسنس بر اساس دو روش CPM و CTR صورت می‌‌گیرد. در روش نخست، بازدید کنندگان وب ‌سایت و در روش دوم، تعدادِ کلیک بر روی تبلیغ مورد توجه قرار می‌‌گیرد. هر دو روش نیز در افزایش درآمد بسیار مؤثر هستند. اما بر اساس تجربه، بیشتر مدیران وب ‌سایت‌ ها به CPM بیشتر توجه می‌ کنند زیرا با تمرکز بر روی آن نه تنها ترافیک وب‌ سایت خود را افزایش می‌‌دهند، بلکه رتبه سایت خود در نتایج جستجو را نیز بهبود می‌‌بخشند.
سه شنبه یازدهم دی ۹۷
تیک بیت کوین بیت کوین شاید واژه بیت کوین به گوش شما خورده باشد و دوست دارید بدانید بیت کوین چیست و چه کاربرد هایی دارد. بیت کوین (Bitcoin) یک ارز دیجیتال و مجازی در فضای اینترنت است که چند سالی است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. اما بیت کوین از کجا می‌‌آید؟ آيا قانونی است؟ از کجا می‌‌توان بیت کوین خرید؟ چگونه می‌‌توان آن را به فروش رساند؟ این ارز دیجیتال در کجا قابل مصرف است؟ چرا به دو ارز دیجیتال (بیت کوین) و(بیت کوین کش) تقسیم شده است؟ در ادامه به بررسی بیت کوین و برخی جزییات آن می‌ پردازیم.
بیت کوین نخستین پول رمزنگاری شده ‌ای است که در دنیا ایجاد شده است. هنوز مشخص نیست چه کسی این ارز دیجیتال را برای اولین بار خلق کرده است، زیرا ارز رمزنگاری شده در اساس بر مبنای مخفی نگه داشتن هویت کاربران عمل می‌ کند. با این وجود، بیت کوین برای اولین بار در مقاله ‌ای که توسط یک برنامه نویس با اسم احتمالا مستعار منتشر شد، به جهانیان معرفی شد. با این وجود هنوز مشخص نیست که ساتوشی ناکاموتو کیست.
چهارشنبه پنجم دی ۹۷
تیک گوگل ادوردز گوگل ادوردز گوگل ادوردز سیستم تبلیغاتی شرکت گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان از طریق سایت ها و ابزار‌‌‌‌های مختلف گوگل، تبلیغات خود را به رویت مشتریان می‌رسانند. معروفترین شکل تبلیغات ادوردز، تبلیغات در موتور جستجوی گوگل است. در این روش تبلیغ دهنده عبارات یا کلمات کلیدی مورد نظر خود را در گوگل ادوردز وارد می‌ کند تا تبلیغاتش برای کسانی که این عبارات را جستجو می‌کنند نشان داده شود. تبلیغ کننده همچنین برای هر کلیک هزینه ‌ای را وارد می‌‌کند، برای جستجوی یک کلمه کلیدی، گوگل از بین پیشنهاد‌‌‌‌های مختلف تبلیغ دهندگان، بر اساس ضوابطی خاص برخی از تبلیغ ها رو انتخاب و به کاربران نشان می‌دهد. در ادامه این ضوابط را بررسی خواهیم کرد.
گوگل ادوردز یکی از سرویس‌‌‌‌های قابل ارائه توسط شرکت گوگل بوده که به شما اجازه می‌دهد با پرداخت هزینه در صفحه نتایج گوگل ظاهر شوید.
چهارشنبه پنجم دی ۹۷
تیک اس اس ال چیست اس اس ال چیست امروزه اينترنت به يکي از ارکان ارتباطي بين افراد و سازمان ها تبديل شده است. بسياري از ما روزانه اطلاعاتي از اين طريق مي گيريم يا مي فرستيم. اين اطلاعات از نظر اهميت با هم تفاوت زيادي دارند. برخي از اين اطلاعات مانند اخبار يک سايت اهميت امنيتي چنداني ندارند، اما در طرف ديگر اسناد شخصي مثل ايميل ها، رمز حساب هاي بانکي و غیره قرار دارند که دوست نداريم به دست ديگران بيافتند.
SSL مخفف کلمه Secure Socket Layer به معني «لايه اتصال امن» و پروتکلي (مجموعه اي از قوانين) جهت برقراري ارتباطات ايمن ميان سرويس دهنده و سرويس گيرنده در اينترنت است که توسط شرکت Netscape ابداع شده. از اين پروتکل براي امن کردن پروتکل هاي غيرامن نظيرHTTP ،LDAP، IMAP و غیره استفاده مي شود. بر اين اساس يکسري الگوريتم هاي رمزنگاري بر روي داده هاي خام که قرار است از يک کانال ارتباطي غيرامن مثل اينترنت عبور کنند، اعمال مي ‌شود و محرمانه ماندن داده‌ ها را در طول انتقال تضمين مي‌ کند.
دوشنبه سوم دی ۹۷
تیک اپلیکیشن اپلیکیشن شما از برنامه هایی که در موبایل خود دارید و به صورت روزمره خیلی از کار‌‌‌‌های خود را از طریق امکانات این برنامه ها انجام می‌دهید. که به این این برنامه‌‌‌‌های موجود در گوشی شما اپلیکیشن گفته می‌شود که این روزها زیاد شنیده می‌شود.اپلیکیشن موبایل که عمدتا با نام app از آن یاد می‌شود، نوعی نرم افزار کاربردی است که برای اجرا روی دستگاه‌‌‌‌های موبایل طراحی شده است. عمده اپلیکیشن‌‌‌‌های گوشی خدماتی مشابه کامپیوترها ارائه می‌دهند (مثل پخش ویدیو). اپ ها معمولا نرم افزار‌‌‌‌های کم حجم و با عملکرد محدود هستند، بعنوان مثال یک اپلیکیشن برای پخش ویدیو یا اپلیکیشنی که فقط دانلود‌‌‌‌های شما را مدیریت می‌کند و به همین دلیل هم بسیار با سیستم‌‌‌‌های کامپیوتری یکپارچه متفاوت اند. یکشنبه دوم دی ۹۷ تیک طراحی وب سایت چیست؟ طراحی وب سایت چیست؟ طراحی وب به مهارت ساخت و راه اندازی صفحات وب گفته می‌شود.
در آغاز، وب سایت ها با کُد‌‌‌‌های ساده HTML نوشته می‌شدند، گونه ای از زبان نشانه ‌گذاری که ساختار ساده ای به وب گاه ‌ها می‌داد، شامل سرتیتر، پاراگراف و توانایی پیوند دادن به آدرس‌‌‌‌های دیگر از طریق ابر پیوند. در مقایسه با روش‌‌‌‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌‌‌‌های پیوند خورده را باز کنند.
با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کُد نویسی اش، اَبَرمتن یا اچ تی ام ‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف تر شد. ابزاری مانند جدول ها که بیشتر برای نمایش نمودار‌‌‌‌های داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌‌‌‌‌های پنهان در صفحه‌‌‌‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگو‌‌‌‌های آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌‌‌‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج و به جای آن استفاده مناسب از زبان کمکی «CSS» جایگزین شد.
فناوری‌‌‌‌های یکپارچه ‌سازی پایگاه داده (database)، مانند زبان‌‌‌‌های کُد نویسی سمت سرور (Server-Side scripting) مانندCGI، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استاندارد‌‌‌‌های طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار وب سایت‌ها را باز هم تغییر داده و آن را پیشرفته تر کرده‌اند. سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (Responsive) سایتی است که با ابعاد و رزولوشن دستگاه‌‌‌‌‌های مختلف سازگاری دارد و کاربران بدون توجه به اینکه صفحه نمایش دستگاهشان کوچک باشد.
و ادامه مطلب ...
سه شنبه هجدهم اردیبهشت ۹۷
گروه ایران وب سایت یکی از تخصصی ترین گروه‌‌‌‌های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می‌نماید.
گروه ایران وب سایت بهمراه تیم مجرب و با تلفیق تکنیک‌‌‌‌های روز برنامه نوبسی و طراحی وب، گرافیک و ارایه روش ها و راهکار‌‌‌‌های بروز وب، توانایی راه اندازی انواع وب سایت‌‌‌‌های مختلف با سبک‌‌‌‌های متفاوت را داشته و مفتخر به ارایه خدمات پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان است.
تمرکز اصلی فعالیت گروه ایران وب سایت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.
به جهت هرگونه درخواست در خصوص مشاوره رایگان و خرید می‌توانید از راه‌‌‌‌های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

مدیریت وب سایت: جعفر صفری
تلفن همراه: 09214198918
تهران / یاخچی آباد / خیابان 12 متری تاجیک / کوچه اسدی / پلاک 111 / طبقه سوم / واحد 6
تلفن: 55511480
 « به جهت ارتباط مستقیم با ما می‌توانید از شبکه‌‌‌‌های اجتماعی موجود در سایت نیز استفاده فرمایید »

ایمیل: info[AT]websiteir[DOT]com
youtelegraminstagramaparatgooglefacebookwhatsuptwiterlenzorlinkedin
logo-samandehi
جهت ارتباط با مدیریت کلیک کنید

09214198918

 
ارسال SMS مستقیم به مدیریت


[طراحی سایت و تبلیغات در گوگل با] ایران وب سایت

طراحی سایت