menuordersearch
websiteir.com

جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)

۱۳۹۴/۸/۱۵ جمعه
(2)
(0)
جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
این مجموعه بازی‌ها توسط استودیوی بازی‌سازی «اپیک گیمز» (Epic Games) ساخته شده‌اند؛ اما همان‌طور که احتمالا در خبرها هم خوانده‌اید مایکروسافت حق ساخت مجموعه را را از این استودیو خریداری کرده و استودیوی جدیدی با نام The Coalition را برای ساخت قسمت‌های بعدی تاسیس کرده است. این استودیو که از اعضای سابق اپیک گیمز و سازندگان اصلی این مجموعه بازی‌ها تشکیل شده است، در کنار ساخت بازی چرخ‌های جنگ 4 روی نسخه بازسازی شده قسمت اول این مجموعه که در سال 2006 راهی بازار شده هم کار کرده است. عنوانی که چندی پیش با نام «چرخ‌های جنگ: نسخه نهایی» (Gears of War: Ultimate Edition) برای کنسول ایکس‌باکس وان راهی بازار شده است.
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
بازی چرخ‌های جنگ: نسخه نهایی دقیقا همان عنوانی است که انتظارش را می‌کشید. نسخه‌ی بازسازی شده به خوبی همان حس و حال بازی 9 سال پیش را به بازی‌کننده‌ها منتقل می‌کند. بازی‌کننده‌ها در این بازی یک بار دیگر با یک عنوان اکشن ‌خوش‌ساخت مواجه می‌شوند. از همان زمانی که با «مارکوس فنیکس» (Marcus Fenix) در سلول تاریک‌اش ‌ملاقات می‌کنید، متوجه تغییرات گرافیکی بازی خواهید شد. به لطف بالاتر رفتن کیفیت بافت‌ها، بازی زیباتر به‌نظر می‌رسد و همان حس قدیمی را با ظاهری جدید به نمایش در می‌آورد. بخش‌های اکشن هم‌چنان هیجان‌انگیز هستند و روند بازی که شامل مکانیک حرکت سنگر به سنگر می‌شد، اصلا قدیمی به‌نظر نمی‌رسد و هنوز لذت بخش است.
روندبازی کاملا به نسخه‌ی اصلی وفادار باقی‌مانده و اگر به دنبال تجربه‌ای هستید که در سال 2006 داشتید، این بازی همان‌ چیزی است که انتظارش را می‌کشیدید. مارکوس فنیکس و اعضای تیم‌اش در این نسخه‌ی باز‌سازی شده، دقیقا مثل بازی اصلی‌ با لوکاست‌های سیاره‌ی «سِرا» مبارزه می‌کنند. اما حالا صحنه‌هایی که در بازی اصلی مشاهده کرده‌اید را می‌توانید با کیفیت بهتر و جزییات بیش‌تری مشاهده کنید. حتی اگر از آن دسته بازی‌کننده‌هایی هستید که تنها نسخه‌ی ایکس‌باکس 360 اولین چرخ‌های جنگ را تجربه کرده‌اند و به نسخه‌ی ‌رایانه‌های شخصی‌اش دسترسی نداشتید، می‌توانید قسمت‌هایی که به شکل انحصاری برای کامپیوتر ساخته شده‌اند را هم در این نسخه بازی کنید. اما یکی از جالب‌ترین نکاتی که با تجربه‌ی بازی متوجه‌اش می‌شوید این است که قسمت اول مجموعه بازی‌های چرخ‌های جنگ در مقایسه با قسمت‌های دوم و سوم‌اش چقدر تاریک‌تر و ترسناک‌تر بوده. لنسر محبوب این مجموعه بازی‌ها هم‌چنان در اختیارتان قرار داده می‌شود و می‌توانید به وسیله‌ی آن دشمنان‌تان را تارومار کنید. اره‌ی لنسرها هم که استفاده از آن‌ها یکی از جذاب‌ترین مکانیک‌های بازی را رقم می‌زد، به قوت خودش باقی است و با روشن کردن‌اش می‌توانید لوکاست‌ها را تکه تکه کنید.
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
همان‌طور که در ابتدا هم گفته شد این بازی نسخه‌ی بازسازی شده قسمت اول چرخ‌های جنگ است. تیم فنی و هنری استودیوی The Coalition هم سعی کرده بازی مناسبی در حد و اندازه‌های استانداردهای یک نسخه‌ی بازسازی شده‌ی خوب را در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار دهد. چرخ‌های جنگ: نسخه نهایی اولین حضور این مجموعه بازی‌ها روی نسل هشت‌ام از کنسول‌های بازی‌ به‌حساب می‌آید و می‌تواند بازی‌کننده‌های جدیدی را به دنیای این مجموعه اضافه کند. برای این نسخه بافت‌های جدید طراحی شده‌اند و جلوه‌‌های گرافیکی تازه‌ای ساخته شده است. به همین دلیل این بازی کیفیت خوبی را روی کنسول ایکس‌باکس وان به نمایش در می‌آورد. البته بزرگ‌ترین تغییر بازی را در میان‌پرده‌های آن مشاهده خواهید کرد. سازندگان تمام میان‌پرده‌‌های بازی را از ابتدا طراحی کرده‌اند. میان‌پرده‌هایی که کیفیت بسیار خوبی دارند و هیجان‌ خاصی را به بازی اضافه کرده‌اند. این میان‌پرده‌ها به خوبی ‌می‌توانند بازی‌کننده‌ها را به ادامه‌ی بازی تشویق کنند. احتمالا حتی اگر بازی اصلی را چند بار بازی کرده‌‌ باشید باز هم دوست ‌دارید این میان‌پرده‌ها را مشاهده کنید.
البته بخش دیگری از موفقیت مجموعه بازی‌های چرخ‌های جنگ با سناریوی چندنفره‌اش در ارتباط بود. همین موضوع باعث شده که استودیوی سازنده بخش چندنفره این نسخه بازسازی شده را با امکانات جدیدتر در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار بدهد. سناریوی چندنفره‌ی نسخه‌ی نهایی در حالت 60 فریم برثانیه اجرا می‌شود و سرعت بالا باعث شده که روند بازی ‌در آن بسیار سریع و درگیرکننده باشد. در سناریوی چندنفره ی بازی، بازی‌کننده‌ها در دو تیم چهار نفره روبه‌روی هم قرار می‌گیرند. حالت‌های قدیمی و در عین حال آشنای بازی اصلی، مثل Warzone هم در این عنوان قرار گرفته و تجربه‌ی آن می‌تواند برای بسیاری از بازی‌کننده‌ها خاطرات گذشته را زنده کند. در حالت Warzone بازگشت مجدد به بازی وجود ندارد و پس از آن‌که شخصیت‌تان در جریان درگیری‌ با بازی‌کننده‌های دیگر کشته شد، دیگر وارد بازی نخواهد شد. دو حالت جدید هم با نام‌های Team Deathmatch و King of the Hill به این بازی اضافه شده است. بازی‌کننده‌‌ها در این حالت‌ها قابلیت شخصی‌سازی متنوعی خواهند داشت و می‌توانند شخصیت‌ها و سلاح‌های خاص خودشان را طراحی کنند. همچنین تمام نقشه‌های سناریوی چندنفره که برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی اصلی طراحی شده بود، در نسخه‌ی بازسازی شده هم وجود دارند. البته سناریوی چندنفره ‌نسخه‌ی نهایی خالی از مشکل هم نیست و پیش می‌آید که بازی‌کننده‌ها با مشکل ورود به بازی و پیدا کردن یک مسابقه‌ی جدید مواجه ‌شوند.
 نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
 نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
 نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
 نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
 نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گروه ایران وب سایت یکی از تخصصی ترین گروه های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می‌نماید.
گروه ایران وب سایت بهمراه تیم مجرب و با تلفیق تکنیک های روز برنامه نوبسی و طراحی وب، گرافیک و ارایه روش ها و راهکارهای بروز وب، توانایی راه اندازی انواع وب سایت های مختلف با سبک های متفاوت را داشته و مفتخر به ارایه خدمات پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان است.
تمرکز اصلی فعالیت گروه ایران وب سایت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.
به جهت هرگونه درخواست در خصوص مشاوره رایگان و خرید می‌توانید از راه های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

مدیریت وب سایت: جعفر صفری
تلفن همراه: 09214198918
تهران / یاخچی آباد / خیابان 12 متری تاجیک / کوچه اسدی / پلاک 111 / طبقه سوم / واحد 6
تلفن: 55511480
 « به جهت ارتباط مستقیم با ما می‌توانید از شبکه های اجتماعی موجود در سایت نیز استفاده فرمایید »

ایمیل: info[AT]websiteir[DOT]com
youtelegraminstagramaparatgooglefacebookwhatsuptwiterlenzorlinkedin
logo-samandehi
جهت ارتباط با مدیریت کلیک کنید

09214198918

 
ارسال SMS مستقیم به مدیریت


[طراحی سایت و تبلیغات در گوگل با] ایران وب سایت

طراحی سایت