menuordersearch
websiteir.com

کسب و کار اینترنتی

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ پنج شنبه
(2)
(0)
کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی

آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان، با استفاده از بهترین و جدیدترین متد‌‌‌‌های طراحی سایت حرفه ای را برای شما عزیزان در یک مقاله با ویدئو‌‌‌‌های متعدد، به صورت کامل آماده کردیم، اما چون طراحی مدرن دوره ی فوق العاده ای به نام آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان را برای شما عزیزان ایجاد کرده است، ممکن است خیلی از دوستان فکر کنند به خاطر اینکه این آموزش ها رایگان قرار داده شده است پس ارزشی هم ندارند، اما به هیچ وجه اینطور نیست، اگر به دنبال آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان هستید، اگر به دنبال ایده‌‌‌‌های کسب و کار اینترنتی هستید، اگر به دنبال چگونگی راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل هستید، ما در طراحی مدرن قصد داریم تا شما را با انواع کسب و کار اینترنتی در ایران آشنا کنیم.

کسب و کار اینترنتی چیست؟
اگر بتوانید در فضای اینترنت، هر نوع کسب و کار مجازی را ایجاد کنید و با بازاریابی اینترنتی آن را گسترش دهید، شما دارای یک کسب و کار مجازی هستید، اما نکته ی بسیار مهمی که وجود دارد، این است که در فضای اینترنت، کسب و کار‌‌‌‌های بسیار زیادی را می‌توان راه اندازی کرد، مسئله این است که کدام یک از کسب و کارها می‌تواند برای شما سود آور باشد.
امروزه کسب درآمد از طریق شبکه‌‌‌‌های اجتماعی بسیار سخت شده است زیرا با توجه به افزایش کانال‌‌‌‌های تلگرام و پیام رسان‌‌‌‌های دیگر، شما باید برای شروع کسب و کار خود، سرمایه اولیه بسیار زیادی را آماده کنید، البته که هر نوع کسب و کاری احتیاج به بازاریابی اینترنتی دارد، اما بازاریابی اینترنتی یک وب سایت کاملا با کسب و کار‌‌‌‌های اینترنتی دیگر متفاوت است! زیرا شما می‌توانید با بهینه سازی سایت برای موتور‌‌‌‌های جستجو، بدون سرمایه اولیه، کسب و کار آنلاین خود را به افراد جامعه معرفی کنید.

بهترین زمان راه اندازی کسب و کار اینترنتی
اگر ایده‌‌‌‌های کسب و کار اینترنتی شما خوب است و می‌خواهید آن را به مرحله ی اجرا برسانید، این موضوع را بدانید که باید یک شروع سریع داشته باشید و به هیچ عنوان استفاده از ابزار‌‌‌‌های پیچیده و هزینه‌‌‌‌های خیلی بالا در ابتدای مسیر پیشنهاد نمی‌شود، چون استفاده از ابزار‌‌‌‌های پیچیده و هزینه‌‌‌‌های بالا، سرعت و رشد شما را در ابتدای مسیر به شدت کاهش می‌دهد و همین موضوع باعث از بین رفتن انگیزه ی شما خواهد شد.
یکی از مهمترین عواملی که باعث شکست افراد، در شروع کسب و کار مجازی می‌شود، کمالگرایی است، کمالگرایی باعث می‌شود که شما مسیری که در عرض ۶ ماه می‌توانید طی کنید را به یک سال و نیم تبدیل کنید و همین موضوع باعث می‌شود که شما به راحتی سرخورده شوید و به صورت ناخودآگاه، بعد از مدتی کسب درآمد اینترنتی خود را رها کنید، که طبق آمار گوگل میزان قابل توجهی از وب سایت هایی که راه اندازی می‌شوند، بعد از چند ماه با شکست مواجه می‌شوند.

آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان در منزل
به صورت آنلاین آموزش ببینید و در منزل، کسب درآمد اینترنتی خود را راه اندازی کنید، اگر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود، مصمم باشید، قطعا بعد سه تا پنج ماه آینده، می‌توانید فروش میلیونی خود را آغاز کنید، تنها کافیست که روزانه دو تا سه ساعت زمان بگذارید، طراحی مدرن اینجاست تا شما را با انواع مدل‌‌‌‌های کسب و کار اینترنتی در ایران آشنا کند، با ما همراه باشید تا چگونگی راه اندازی کسب و کار اینترنتی را برای شما توضیح دهیم.

برای آموزش کسب و کار اینترنتی باید از کجا شروع کرد؟
برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران، ابتدا لازم که در یک حوزه متخصص شوید و به راحتی تخصص خود را با بازاریابی اینترنتی گسترش دهید، آموزش بازاریابی و افزایش فروش اینترنتی را، مهمترین کار خود در کسب و کار آنلاین قرار دهید، زیرا کسب و کار آنلاینی که بازاریابی اینترنتی نداشته باشد قطعا یک کسب و کار شکست خورده است.
این موضوع بسیار مهم را در نظر داشته باشید که هر کسب و کار سنتی را، میتوان به کسب و کار آنلاین تبدیل کرد، اگر کمی تحقیق کنید متوجه می‌شوید که افرادی هستند که درآمد‌‌‌‌های بسیار فوق العاده ای را از یک مغازه ی سوپر مارکت بدست می‌آورند، اما‌ آنها کسب و کار خود را کمی متفاوت تر از بقیه شروع کردند، آنها فقط با ایجاد یک فروشگاه آنلاین، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کردند و توانستند در یک بازه ی زمانی بسیار کوتاه درآمد‌‌‌‌های میلیاردی را برای خودشان ایجاد کنند.

مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی
برای آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان، ابتدا لازم است که قبل از آموزش، به نکات مهمی توجه داشته باشید تا در زمان طراحی سایت حرفه ای خود، پولتان را از دست ندهید و یک سایت تجاری فوق العاده قدرتمند را برای خودتان راه اندازی کنید.
اگر می‌خواهید یک طراحی وب سایت حرفه ای خوبی داشته باشید، شما برای ایجاد وب سایت، احتیاج به یک پلت فرم دارید، پلت فرم، همان سیستم مدیریت محتواست، شما از طریق سیستم مدیریت محتوا، می‌توانید وب سایت خود را مدیریت کنید یعنی برای گذاشتن محتوا، تغییر عکس، تغییر در ظاهر وب سایت و غیره، از سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنید.
بعد از اینکه کسب و کار اینترنتی شما آماده شد و وب سایتتان را به خوبی طراحی کردید، حالا شما باید به آموزش سئو سایت وردپرس خودتان بپردازید تا هرچه سریع تر محصولات وب سایت خود را به مرحله ی فروش برسانید، اگر هزینه ی تبلیغات دارید که خیلی خوب است و می‌توانید به راحتی و هر چه سریعتر محصولات خودتان را به مردم جامعه معرفی کنید، ولی اگر توان پرداخت هزینه‌‌‌‌های بالا را ندارید باید سایت خود را برای موتور‌‌‌‌های جستجو گوگل بهینه سازی کنید و ترافیک وب سایتتان را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید.

محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا وب
اکثر مردم برای آموزش کسب و کار اینترنتی هیچ اقدامی نمی‌کنند زیرا‌ آنها فکر می‌کنند که اگر بخواهند یک وب سایت را از ابتدا ایجاد کنند نیاز به برنامه ها، و مهارت‌‌‌‌های متعدد دارند و برای آنها بسیار مشکل ساز است، ولی باید به شما بگویم که این طرز تفکر در حال حاضر کاملا اشتباه است. در سال ۲۰۱۷، سیستم‌‌‌‌های مدیریت محتوایی (CMS) مانند وردپرس، راه اندازی یک وب سایت کاربر پسند را، برای همه افراد ایجاد کرده است.
وردپرس به عنوان محبوب ترین پلت فرم وبلاگ نویسی و سیستم مدیریت محتوا شناخته شده است. کاربران جدید اغلب شگفت زده می‌شوند زمانی که ما به آنها می‌گوییم که وردپرس نیز به خاطر سهولت نصب آن، شناخته شده است. بهترین شرکت‌‌‌‌های هاستینگ وب، به شما این امکان را می‌دهند تا وردپرس را با چند کلیک، نصب کنید. در بیشتر موارد، نصب وردپرس یک فرایند ساده است که برای نصب آن، شما به کمتر از پنج دقیقه زمان احتیاج دارید.

با توجه به اهداف کسب و کارتان،cms دلخواهتان را انتخاب نمایید
به طور کلی با در نظر داشتن هدف وب سایت خود و کمی تحقیق و جستجو می‌توانید یک CMS مناسب را انتخاب نمایید. من یک مقایسه بسیار جامع بین وردپرس، جوملا و دروپال کردم. اگر به دلایلی نمی‌خواهید سایتتان را با وردپرس ایجاد کنید، راهنمای من دروپال، جوملا و یا برنامه نویسی ۳css، HTML5 و php است، همه ی آنها، برای استفاده رایگان هستند. اما برای مبتدیان، من به شدت وردپرس را پیشنهاد می‌کنم. وردپرس ساده ترین پلت فورمی است که من تا به حال با آن کار کرده ام و از نظر انعطاف پذیری گزینه ی فوق العاده ای است که می‌تواند برای هر کسب و کار کوچکی مفید باشد.

تهیه ی هاست و دامنه
برای ایجاد کسب و کار مجازی خود، باید وردپرس را در مکانی آپلود، و آن را نصب نمایید، آن مکان، هاست نام دارد، شرکت‌‌‌‌های بسیار زیادی وجود دارند که شما می‌توانید با هزینه ای اندک، هاست مورد نظرتان را از آنجا تهیه کنید. برای تهیه ی هاست خود، دقت زیادی بخرج دهید چون سرعت وب سایت شما، تا حد زیادی به هاست شما مربوط می‌شود، وهمچنین اگر هاست شما خوب باشد همین موضوع می‌تواند برای رتبه بندی در صفحات موتور‌‌‌‌های جستوجو گوگل یک امتیاز مثبت به حساب می‌آید.
دامنه، همان آدرس وب سایت شماست، شما با هزینه ای معادل ۱۰۰ هزار تومان، می‌توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید، بعد از اینکه کسب و کار شما، به درآمد بالا منجر شد، شما باید، سایت خودتان را ارتقاء دهید تا خدمات و امکانات بیشتری را در اختیار کاربرانتان قرار دهید و وقتی امکانات و خدمات بیشتری در اختیار کاربران سایتتان قرار می‌دهید، همین موضوع منجر به فروش چند برابر سایت شما خواهد شد و انجام این کار، همان کارآفرینی اینترنتی است.

انتخاب نام دامنه مناسب برای کسب و کار اینترنتی در ایران
در ادامه آموزش کسب و کار اینترنتی باید خدمت شما عرض کنم که مهمترین بخش آموزش کسب و کار اینترنتی، انتخاب هاست و دامین است. در انتخاب نام دامنه وب سایت خود، به هیچ عنوان عجله نکنید چون نام دامنه ی شما، اسم برند شما خواهد شد، و اگر ایده ی مناسبی به ذهنتان خطور نمی‌کند، پیشنهاد می‌شود که چند ماهی صبر کنید تا ایده ی مناسب در مورد اسم دامنه به ذهنتان خطور کند.
تمام تمرکزتان را روی این موضوع بگذارید تا نام دامنه ی شما کوتاه باشد، اگر نام دامنه شما، هم انگلیسی باشد و هم فارسی، فوق العاده خواهد بود فراموش نکنید که موتور‌‌‌‌های جستوجو گوگل، به نام دامنه شما اهمیت می‌دهند، و در اسم دامنه ای که شما آن را ثبت کرده اید به آن رتبه می‌دهند. در واقع گوگل در نتایج موتور‌‌‌‌های جستوجو خودش، رتبه ی خوبی برای اسم دامینه شما قائل می‌شود، سعی کنید نام دامنه خودتان را همان گونه که به زبان گفتاری بیان می‌شود، همانگونه آن را ثبت کنید و از حروف اضافه استفاده نکنید.
نام دامنه شما باید قابل فهم باشد از حروفی استفاده نکنید که مخفف کلمات خاصی هستند و آن کلمات را فقط خودتان می‌دانید، اگر نام دامنه خودتان را سخت، و غیر قابل فهم انتخاب کنید، اتفاقی که رخ می‌دهد این است که افرادی که می‌خواهند دوباره نام دامنه شما را در مرورگر وارد کنند آدرس دامنه شما را فراموش می‌کنند و نمی‌توانند مجددا آدرس وب سایت شما را پیدا کنند و شما اینگونه تعداد بسیار زیادی از کاربرانتان را از دست می‌دهید.

برای کسب و کار اینترنتی خود یک نام دامنه انتخاب کنید
ممکن است بپرسید نظر شما برای انتخاب یک پسوند خوب برای نام دامنه چیست؟
در آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان، به شما توصیه می‌کنیم از انتخای پسوند‌‌‌‌های عجیب و غریب بپرهیزید و یک نام دامنه با پسوند‌‌‌‌های رایج مثل .com، .org و یا .net انتخاب کنید، اگر نام دامنه ای که قصد خریداری آن را دارید قبلا خریداری شده بود، در این صورت به پیشنهادات این شرکت ها به طور کامل گوش دهید و از بین این پیشنهادات سعی کنید رایج تری پسوند را برگزینید.

(اطلاعات حساب کاربری) خود را بررسی کنید و ثبت نام را پایان دهید
مرحله بعدی ثبت نام برای سایت میهن وب هاست است که شما پلن مورد نظر را انتخاب کنید، این آخرین گام هایی است که قبل از ایجاد حساب کاربری شما انجام می‌شود. بنابراین با توجه به گزینه‌‌‌‌های اضافی موجود، مانند حفاظت از حریم خصوصی دامنه، به طور کامل توجه کنید، حفاظت از امنیت دامنه، تنها ۹ دلار در هر ماه بیشتر است و اطلاعات شخصی شما را تحت عنوان پیچیده، مانند نام و آدرس خود نگه می‌دارد، اگر میخواهید وب سایت و دامنه خود، از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد. به جلو بروید و ۹ دلار اضافی در هر ماه پرداخت کنید. اگر این کار را نکنید هکرها به راحتی می‌توانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.
نام دامنه و میزبانی وب شما، باید از امنیت بالایی برخوردار باشد، برای انجام این کار، می‌توانید از شرکت‌‌‌‌های معتبر هاستینگ، مانند برتینا، پارسپک و میهن وب هاست استفاده نمایید همچنین می‌توانید هر شرکت هاستینگ دیگری را انتخاب کنید تا زمانیکه قابل اعتماد و ساده باشد.

اتصال هاست به دامین
برای اتصال هاست و دامین، باید ابتدا دامین را خریداری کنید و بعد از خرید دامین، می‌توانید هاست خود را خریداری کنید، بعد از خریداری هاست، شرکت میزبانی هاستینگ شما، تعدادی DNS server به شما می‌دهند،DNS Server ها، از چند خط کد تشکیل می‌شوند که برای اتصال هاست به دامین کاربرد دارند، در پنل مدیریتی دامین شما، بخشی به نام مدیریت Name Server ها، وجود دارند، شما باید همان کد‌‌‌‌های مذکور را در بخش دامین، وارد کنید، بعد از گذشت ۱ تا ۷۲ ساعت، هاست و دامین شما، به یکدیگر متصل می‌شوند.

حرف آخر
سایت طراحی مدرن می‌تواند، مرجع کاملی، برای آموزش کسب و کار اینترنتی شما باشد، فقط کافیست تا آنچه را که یادگرفته اید، به درستی پیاده سازی کنید، تا نتیجه ی مطلوب خودتان را بدست آورید، پیشنهاد ما به شما این است که اگر کسب و کار شما کوچک است، از آموزش‌‌‌‌های رایگان طراحی مدرن استفاده کنید و نهایت استفاده را ببرید، اما اگر شما شرکتی و یا سازمان بزرگی دارید پس بنابراین کسب و کار اینترنتی شما بزرگ است و می‌توانید پروژه ی طراحی سایت حرفه ای خود را به ما واگذار کنید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گروه ایران وب سایت یکی از تخصصی ترین گروه‌‌‌‌های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می‌نماید.
گروه ایران وب سایت بهمراه تیم مجرب و با تلفیق تکنیک‌‌‌‌های روز برنامه نوبسی و طراحی وب، گرافیک و ارایه روش ها و راهکار‌‌‌‌های بروز وب، توانایی راه اندازی انواع وب سایت‌‌‌‌های مختلف با سبک‌‌‌‌های متفاوت را داشته و مفتخر به ارایه خدمات پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان است.
تمرکز اصلی فعالیت گروه ایران وب سایت بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.
به جهت هرگونه درخواست در خصوص مشاوره رایگان و خرید می‌توانید از راه‌‌‌‌های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

مدیریت وب سایت: جعفر صفری
تلفن همراه: 09214198918
تهران / یاخچی آباد / خیابان 12 متری تاجیک / کوچه اسدی / پلاک 111 / طبقه سوم / واحد 6
تلفن: 55511480
 « به جهت ارتباط مستقیم با ما می‌توانید از شبکه‌‌‌‌های اجتماعی موجود در سایت نیز استفاده فرمایید »

ایمیل: info[AT]websiteir[DOT]com
youtelegraminstagramaparatgooglefacebookwhatsuptwiterlenzorlinkedin
logo-samandehi
جهت ارتباط با مدیریت کلیک کنید

09214198918

 
ارسال SMS مستقیم به مدیریت


[طراحی سایت و تبلیغات در گوگل با] ایران وب سایت

طراحی سایت